Hakkımızda

İş geliştirme kavramını daha geniş kapsamlı değerlendiren Prospera, iş geliştirme danışmanlığında detaylı hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetini 20 yıllık tecrübesi ile birleştirip, müşterilerine yeni iş imkanları ve yeni müşteriler kazandıracak çalışmalar yapmaktadır. Bu bağlamda, stratejinin oluşturulması, zamanlama ve bütçe planının hazırlanması ile ilgili aksiyon planlarının oluşturulması ve uygulamada takip edilmesi Prospera’nın uzmanlık alanları arasındadır. Prospera, oluşturulan iş planları çerçevesinde, projeleri detaylı olarak inceleyerek gerekli değişim önerilerini oluşturur. Satış organizasyonuna yönelik önerilerde bulunarak karlılık oranını en üst seviyeye taşımayı amaçlar. Ayrıca satış ve pazarlama ile ilgili müşterinin ihtiyacı olan desteği sağlamak için sahada yapılan çalışmalar Prospera ‘nın iş geliştirme danışmanlığının kapsamındadır.

Neler Yapıyoruz?

Sistematik Çalışma

Maksimum verimliliğe ulaşabilmek amacıyla , projelerinizi en kısa zamanda ve minimum bütçe ile tamamlamayı taahhüt ediyoruz.

İş Analizi

Müşterilerimizin memnuniyetini mümkün olan en yüksek standartlara taşıyabilmek için müşterilerimiz gibi düşünüp projelerini kendi projelerimiz gibi tasarlıyoruz.

İş Geliştirme

Müşterimizin sahip olduğu insan kaynakları, know how, tecrübe vs. gibi unsurları kullanarak mevcut iş alanı ile ilgili gelir getirecek yeni iş sahaları buluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda sunduğumuz hizmetler sayesinde , işlerini bir üst seviyeye taşıyoruz. Ürün ve hizmet geliştirme sürecinden , pazarlama sürecine kadar olan geniş yelpazede müşterilerimizin yanında oluyoruz.